معرفی باشگاه کوهنوردی و طبیعت گردی همراهان اندیشه

باشگاه کوهنوردی اسمان البرز فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸در قالب گروه کوهنوردی توسط اقای بابک دکترزاده اغاز نموده و طی سالیان متمادی با بهره مندی از تجارب اساتید صاحب سبک و نام مراحل ارتقا سازمانی را در پرتو تائیدات الهی و حضور جوانان پر انرژی و نیک سیرت علیرغم مصائب و موانع طاقت فرسای پیش رو با سربلندی و اقتدار طی نموده و نائل به کسب عناوین و درج سوابقی درخشان بر تارک زرین ورزش کوهنوردی ایران عزیز در عرصه های کشوری و صعودهای بین المللی برون مرزی گردیده است و از سال ۱۳۹۳ حائز شرایط و ادامه فعالیت در قالب باشگاه کوهنوردی شده با دارا بودن کارگروههای کوهنوردی ,مالی,اموزش,روابط عمومی,فرهنگی، ثبت نام، فضای مجازی، تدارکات ، محیط زیست و ارتباطات که همگی بوسیله نفرات متعهد و خادم ورزش تصدی میگردد با روحیه کار تیمی و چشم انداز جذب و هدایت انرژی اقشار جوان و بهره مندی از حضور با افتخار پیشکسوتان ترکیب متناسب و مقبول قدرت و تجربه را گرد هم اورده و با دقت و درایت گامهایی استوار در راستای اعتلای ورزش کوهنوردی ,طبیعت گردی ,ورزش همگانی و اتواستاپ همراه با اموزش علمی از مقدماتی تا پیشرفته در کلیه رشته های مرتبط با کوهنوردی برمیدارد.
و همه این توفیقات را مرهون الطاف الهی و تلاش بی شائبه همه عناصر باشگاه تحت نظارت و مدیریت جناب اقای بابک دکتر زاده میداند.

موسس باشگاه

جناب آقای ناص اسدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.